PC sestavy na míru

Odvirování počítače

 

Obecně platí, že za stejnou cenu lze pořídit výkonnější PC než notebook. Pokud si nepořizujete notebook kvůli jeho přenosnosti a variabilitě, je stolní PC výhodnější volbou.

Sériově vyráběné sestavy PC mají ale celou řadu nevýhod:

  • Každý zákazník používá počítač k jiným účelům a klade na jeho výbavu jiné požadavky. U sériových PC nejsou komponenty uzpůsobeny konkrétnímu zákazníkovi.
  • U hotových sestav platí zákazník za komponent či program, který nevyužije. Často v nich také chybí komponenty, které by zákazník uvítal.
  • Do sestavy většinou nelze zasáhnout, aby nedošlo ke ztrátě záruky. Nelze tedy PC modernizovat v době platnosti záruky, což je nevýhodné především pro hráče PC her.
  • Zákazník často volí mezi cenou a kvalitou stolního PC.

Vhodným řešením k odstranění daných nevýhod je stavba PC na míru přesně podle Vašich představ. Sestavíme Vám PC sestavu přímo dle Vašich představ, nainstalujeme všechny programy a aplikace, které budete potřebovat.

PC sestavy navržené přímo na míru klientovi mají řadu výhod

  • Uživatelé těží z toho, že vybíráme z nejaktuálnějších nabídek součástek. Nároční hráči tak mají možnost nechat do svých sestav zahrnout horké novinky počítačového trhu a naopak uživatelé, pro které je hlavním kritériem cena, těží z nejnovějších slev distributorů. Máte tak jistotu, že v dané cenové třídě vždy dostanete nejlepší možnou konfiguraci. Pokud některá ze součástek přestane vyhovovat, máte možnost ji jednoduše vyměnit za novější, aniž byste přišli o záruku.
  • PC sestavy jsou navrženy a optimalizovány přímo pro konkrétní využití a pro individuální potřeby našich zákazníků.
  • PC sestavy na míru mají oproti sériově stavěným PC i nižší cenu, protože neplatíte za funkce, které nechcete.

Popište nám, k čemu počítač obecně používáte nebo k čemu jej budete chtít používat, sdělte nám své představy! Jak by měla vypadat konečná cena sestavy? Měl by být PC zaměřen na používání běžných kancelářských a domácích aplikací nebo hraní graficky náročných her?

Kontaktujte nás a sestavíme Vám PC přesně podle Vašich potřeb.